Просування веб-сайту в пошукових системах (SEO-оптимізація)

Ми використовуємо оптимальну інтернет-стратегію по співвідношенню «Ціна/Результат». Інші варіанти є більш витратними, або менш ефективними, хоча і можуть коштувати дешевше.

Створення сайту

Компанія MarkSoft пропонує послуги з розробки веб-ресурсів будь-якої складності та тематики. Звертаючись до наших фахівців, ви гарантовано отримаєте якісний результат в поставлені терміни і за прийнятною ціною.

Створення і просування сайтів   основний напрямок нашої діяльності, в якому нам немає рівних. Розробляємо продають корпоративні сайти, функціональні інтернет-магазини, якісні лендінгем і сайти-візитки. При створенні веб-ресурсів керуємося наступними принципами.

  1. Розробка ефективного сайту проводиться тільки на підставі глибокого аналізу галузі та конкурентів.

  2. Дизайн і юзабіліті веб-ресурсу продумуються до найтонших деталей.

  3. Конструкція онлайн-майданчики створюється з урахуванням усіх побажань замовника і стоять перед онлайн-майданчиком завдань.

Ми проводимо роботи з розробці та розкручуванню сайтів на вищому рівні професіоналізму. Замовляйте створення веб-ресурсу у нас і отримаєте відмінний результат за прийнятною вартістю.

Пошукова оптимізація SEO

Якщо потрібна ефективна розкрутка інтернет-магазину, блогу, корпоративного сайту, ми візьмемо на себе роботи по просуванню. Фахівці MarkSoft проведуть всебічний аналіз позицій вашого ресурсу в пошуковій видачі, допоможуть підібрати потрібні пошукові запити для максимального охоплення території, внесуть необхідні зміни в найкоротші терміни.

Ми знаємо все про SEO просування сайту. Тут скажемо про це тільки в двох словах. SEO являє собою ряд дій, спрямованих на збільшення трафіку на сайт з пошукових систем шляхом підвищення його позицій у видачі завдяки розміщенню великої кількості вхідних і вихідних посилань та іншими діями. Це невід'ємна частина комплексного просування будь-якого сайту. Наша рробота ґрунтується тільки на актуальних алгоритмах пошуку. Комплексно підходимо до вирішення поставлених завдань. Наші експерти в області SEO докладуть максимум зусиль до того, щоб ваш сайт був довгий час вище конкурентів в результатах пошукової видачі.

Сьогодні СЕО просування фахівцям MarkSoft і ви будете здивовані наскільки якісним і зручним може бути сервіс в сфері ІТ-послуг. Для нас розкрутка в інтернеті — щоденна сфера діяльності. Своєю роботою ми вже довели численним клієнтам, що SEO просування може бути по-справжньому ефективним. Приєднуйтесь до їх числа і ви.    

Контекстна реклама (PPC)

Фахівці компанії MarkSoft втілять будь онлайн-стратегію і зроблять це якісно і оперативно. Допоможемо у налагодженні контекстної реклами, щоб в системі Гугл розкрутка сайту стала не просто ефективною, але і бюджетної.

З допомогою наших експертів ви зможете створити першокласну рекламну кампанію в інтернеті, яка охопить максимальну кількість вашої цільової аудиторії. Тонка настройка, варіативність видів розміщення — далеко не все, що ми можемо вам запропонувати. Наші співробітники мають величезний досвід в ефективному застосуванні стратегії PPC при просуванні самих різних проектів. Ця стратегія контекстної реклами передбачає оплату тільки за кліки за текстовим або графічним оголошенням потенційних покупців, не враховуючи число показів цих оголошень. Саме така методика найбільш затребувана на сьогоднішній день.

Просувайте свій сайт, продукт, проводите маркетингові акції, залучайте новий трафік і клієнтів конкуруючих компаній в режимі онлайн за допомогою чесних маркетингових інструментів. Ми візьмемо на себе всю технічну сторону питання, щоб ви змогли докласти максимум зусиль до організації ефективної системи продажів. Крім вже перерахованих, оказвыаем також послугу SMM. SMM - це просування інтернет-ресурсу в соціальних мережах, звідки можна залучити не менше відвідувачів, ніж з інших джерел. Це досягається шляхом створення і розкручування тематичних груп, вступу у вже створені і розкручені, залученню великої кількості друзів і багатьма іншими методами.

Замовляйте просування в Гугл у фахівців компанії MarkSoft і отримуйте чудові результати від якісної та ефективної онлайн-кампанії.

Просування в соціальних мережах SMM

Social Media Marketing. Процес залучення трафіку або уваги до бренду або продукту через соціальні платформи.

Повідомлення, що передаються по соціальним мережам, викликають більше довіри у потенційних споживачів товару чи послуги. Це пов'язано з рекомендаційної схемою розповсюдження в соціальних медіа.

Автоматизоване просування сайту

Сьогодні, завдяки одній з наших послуг, можна замовити просування свого сайту на автоматі. Скориставшись цією послугою, можна отримати ті ж результати, що і при звичайному просуванні, але з набагато меншими витратами часу і сил. Це досягається завдяки можливості розміщення великої кількості тематичних статей на декількох дошках оголошень, які є нашими партнерами. Дані статті розміщуються в топі розділів, відповідних для них за тематикою ключових запитів. Це гарантовано приверне на сайт увагу саме тих відвідувачів, які зацікавлені у вашому товарі або послузі. Більш докладно про це можна дізнатися на спеціальній сторінці нашого сайту.

Наші клієнти

Відгуки про компанії Marksoft

Робота була виконана на вищому рівні! Сайт був піднятий на першу позицію, відвідуваність і продажі збільшилися завдяки гра­моп­але вибудуваної реклам­ної компанії! Результатами більш ніж задоволений!
Компанія «Жалюзі-Сервіс»
jaluzi-service.com.ua
З компанією Marksoft працюємо вже понад 10 років. Дякуємо за красивий, практичний, функціональний сайт. Порівняно зі старим сайтом - ви зробили цукерку, де максимум корисної інформації для клієнтів
Компанія Постформпласт
postformplast.ua