Створення сайту

Для успішного просування свого бізнесу онлайн необхідно мати правильний веб-сайт.
Інакше Ви не зможете використовувати весь потенціал світу інтернет і Ваші витрати на розкрутку бізнесу безуспішно зростуть в рази.

Якщо необхідно розробити власний веб-ресурс, то ключовий фактор успіху закладений в грамотному підборі виконавця. Від його професіоналізму залежить кінцевий результат і рівень відповідності до ваших побажань, сучасним вимогам ринку.

Створення і просування сайтів є базовим напрямком діяльності MarkSoft. У цій області ми працюємо з 2001 року і знаємо всі тонкощі і нюанси, які допомагають розробляти тільки якісні веб-продукти. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте неперевершений результат з мінімальними витратами. Ми також проводимо реінжиніринг веб-сайту, якщо клієнт хоче змінити змінити функціонал ресурсу та підвищити його результативність.

Види сайтів

У мережі існує величезна кількість ресурсів, кожен з яких володіє своїм функціоналом, дизайном і створений для вирішення певного спектру завдань. Розробка і просування сайтів не робляться за єдиним шаблоном. У кожному випадку потрібен індивідуальний підхід.

В залежності від того, яку мету ви переслідуєте в бажанні створити власний веб-ресурс, ми можемо запропонувати наступні варіанти рішень.

 • 1. Сайт-візитка. Найбільш простий і бюджетний варіант. Такий сайт містить тільки необхідну інформацію про компанію та контактах. Підходить для тих підприємств, які ведуть свій бізнес в першу чергу в офлайн.
 • 2. Корпоративний сайт. Тут може міститися портфоліо, прайс-листи на пропоновану продукцію, розділ новин компанії. Мета такого ресурсу — як можна краще ознайомити відвідувача з послугами і мотивувати до обігу в офлайн.
 • 3. Інтернет-магазин. Один з найбільш поширених видів. Мета такого сайту — організувати онлайн точку для здійснення продажу. При його створенні пильна увага приділяється безпосередньо функціоналу (кошик, онлайн-оплата, чати з фахівцями та інше).
 • 4. Блог. Цей ресурс може бути використаний як в особистих цілях, так і для просування послуг компанії. Може містити велике число сторінок і розділів. Головна вимога — можливість швидкого і зручного наповнення контентом.
 • 5. Лэндинг. Популярний вид веб-ресурсів. Являє собою односторінковий сайт, метою якого є продаж конкретного товару або послуги. Також може вести на основний сайт компанії, для детального ознайомлення з умовами акційної пропозиції.

Який би з видів онлайн-майданчики ви не вибрали, ми детально опрацюємо всі нюанси і особливості майбутнього продукту. Створення сайтів і просування сайтів, що виконується нашими фахівцями, гарантує вам підвищення рівня впізнаваності серед потенційних клієнтів, збільшення продажів, а також ефективне вирішення багатьох інших завдань. Після створення з нашою підтримкою, ви можете провести комплексний аналіз сайту на його відповідність усім зазначеним вимогам

Як ми працюємо

Розробка та розкрутка сайтів вимагають детального вивчення всіляких нюансів і специфіки галузі. Без цього неможливо створити по-справжньому якісний, конкурентоспроможний продукт. Тому співпраця з нами включає в себе такі обов'язкові етапи.

 • 1. Виявлення потреб, розв'язуваних завдань.
 • 2. Глибоке вивчення галузі, аналогічних сайтів і конкурентів.
 • 3. Складання технічного завдання.
 • 4. Підготовка прототипу майбутнього ресурсу.
 • 5. Розробка дизайну.
 • 6. Узгодження всіх деталей і елементів з замовником.
 • 7. Безпосередня розробка.
 • 8. Здача проекту і навчання роботі з ним.

Ми розуміємо, що головне в сайті — це гармонійне поєднання хорошого дизайну і чудовій конструкції, яка дозволяє працювати ресурсу безперебійно, з максимальною користю для відвідувачів і вашого бізнесу. Наші фахівці знають як об'єднати ці дві складові.

Замовляючи у нас створення сайтів і просування, ви гарантовано отримаєте чудовий результат в обумовлені терміни на максимально комфортних умовах. Залиште заявку нам вже зараз, щоб дізнатися вартість робіт.Наші клієнти

Відгуки про компанії Marksoft

Робота була виконана на вищому рівні! Сайт був піднятий на першу позицію, відвідуваність і продажі збільшилися завдяки гра­моп­але вибудуваної реклам­ної компанії! Результатами більш ніж задоволений!
Компанія «Жалюзі-Сервіс»
jaluzi-service.com.ua
З компанією Marksoft працюємо вже понад 10 років. Дякуємо за красивий, практичний, функціональний сайт. Порівняно зі старим сайтом - ви зробили цукерку, де максимум корисної інформації для клієнтів
Компанія Постформпласт
postformplast.ua