Контекстна реклама PPC

Ми використовуємо ефективну рекламну стратегію по співвідношенню «Ціна/Результат».

У сучасних умовах реалізація успішної онлайн-стратегії неможлива без допомоги фахівців. Професіонали в області IT-технологій і digital, якими є співробітники компанії MarkSoft, допоможуть просунути сайт на Топові позиції, а також зроблять так, щоб про вашу компанію дізналися тільки представники вашої цільової аудиторії. Розкрутка магазину, блогу, корпоративного сайту просування в Гугл — для нас немає нічого неможливого. Ми виконуємо свою роботу якісно, у встановлені терміни і за прийнятною вартістю.

Навіщо потрібна контекстна реклама

Розкрутка в інтернеті   завдання, що вимагає комплексного підходу. Реклама сайту, оптимізація, просування сайтів — все це, будучи окремими інструментами, переслідує одну мету — максимальне охоплення аудиторії і збільшення рівня продажів.

Контекстні оголошення при цьому можуть сприяти успішному проведенню рекламної акції, просування нового продукту і просто популяризації бренду. Залежно від поставленої мети може змінюватися вид реклами, місце розташування, кількість показів, час і умови видачі. У відповідності з цим змінюється і вартість просування сайту.

Види та переваги контекстної реклами

Цей спосіб розкручування інтернет-магазину, корпоративного або особистого сайту відрізняється наступними характеристиками.

  • 1. Тонкість налаштування. Покази оголошень можуть відбуватися при виконанні цілого комплексу умов (відповідність віку, статі користувача необхідним параметрам, наявність пошукового запиту, відвідування сайтів-конкурентів і інше). Все це дозволяє розміщувати рекламу тільки для тієї аудиторії, до якої вона може бути дійсно цікава. Так підвищується ефективність фінансових витрат.
  • 2. Контроль витрачання коштів. Цей інструмент дозволяє визначати будь-який бюджет для рекламної кампанії. Також в докладних звітах можна побачити яка оголошення вимагає найбільших витрат.
  • 3. Високий рівень ефективності. Порівнюючи понесені витрати і точні показники ефективності (кількість переходів по оголошенню, конверсія лідів та інше), можна налаштувати рекламну кампанію так, щоб вона стала максимально результативною. До того ж контекстні оголошення виглядають дуже органічно в результатах пошукової видачі, що також робить їх ефективним інструментом просування.
  • 4. Варіативність розміщення. Існує кілька видів оголошень, серед яких можна вибрати оптимальний в повній відповідності з усіма поставленими цілями і завданнями.

Розкрутка веб-сайту може відбуватися з використанням пошукових і тематичних оголошень. Перший вид показується при здійсненні користувачем певного запиту, другий настроюється у відповідності з соціально-демографічними даними та поведінкою аудиторії.

Також розрізняють контекстну рекламу по варіанту розміщення оголошення. Покази можуть бути:

  • динамічними;
  • гарантованими;
  • відноситься до так званого спецразмещению.

Кожен з них володіє своїми перевагами і недоліками.

Якщо вам потрібна ефективна розкрутка сайту в інтернеті, звертайтеся до фахівців компанії MarkSoft. Ми знаємо всі тонкощі і нюанси просування в мережі і допоможемо вам налаштувати вашу рекламну кампанію так, щоб вона максимально ефективно вирішувала наявні бізнес-завдання, вимагаючи при цьому мінімальних витрат.Наші клієнти

Відгуки про компанії Marksoft

Робота була виконана на вищому рівні! Сайт був піднятий на першу позицію, відвідуваність і продажі збільшилися завдяки гра­моп­але вибудуваної реклам­ної компанії! Результатами більш ніж задоволений!
Компанія «Жалюзі-Сервіс»
jaluzi-service.com.ua
З компанією Marksoft працюємо вже понад 10 років. Дякуємо за красивий, практичний, функціональний сайт. Порівняно зі старим сайтом - ви зробили цукерку, де максимум корисної інформації для клієнтів
Компанія Постформпласт
postformplast.ua