rus ukr eng fr
 
Домашня сторінка home Лист Марксофт email us Карта сайту site map
    КОМПАНІЯ     ПОСЛУГИ     ЧОМУ САМЕ МАРКСОФТ     ПОРТФОЛIО     ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ     КОНТАКТИ      
Початок  >>  Про компанію  >>  
Маркcофт сьогодні

Компанія Маркcофт була заснована у 2001 році в місті Павлоград, Дніпропетровська область України. Сьогодні компанія має свої представництва у Фінляндії (м. Гельсінкі), на Кіпрі (м. Лімасол) і в чотирьох найбільших містах України – Києві, Дніпропетровську, Харкові і Павлограді.

Широкий спектр послуг, що надає компанія Марксофт, дозволяє знаходити оригінальні рішення для приватних осіб та підприємств будь-якого виду діяльності.

Підхід до справи

З дня заснування наша компанія відрізняється професійним підходом до роботи й особливим відношенням до клієнтів. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати кожному клієнту такий варіант, який би задовольнив саме його потреби та допоміг вирішити саме його задачі.

Використана в Маркcофт методика виконання завдань ґрунтується на останніх досягненнях IT-індустрії, що, разом з високопрофесійним менеджментом проектів і відладженою системою управління, гарантує організований процес роботи і якісні результати. У своїй діяльності ми використовуємо досвід кращих фахівців галузі, передові технології та новітнє технічне забезпечення.

Різносторонність та масштабність нашого підходу визначають завдання, які Ви ставите перед нашими фахівцями. Ми надаємо ефективну допомогу у розвитку та просуванні Вашої компанії на світовому глобальному ринку, використовуючи накопичені нами знання та більш ніж шестирічний досвід роботи.

Останнi проекти

     
 
Profashion.com.ua

Topmebli.com

Ukrstroyka.com
 
     
      Дивитися більше >>